Zbudowałeś już swoją stronę WWW i zastanawiasz się, jak sprowadzić na nią wartościowy i stargetowany ruch, który sprawi, że telefon zacznie dzwonić? Jesteś w dobrym miejscu!

Google Ads PLATINUM Product Ekspert poprowadzi Twoją kampanię reklamową sprawnie i optymalizując koszty. Dzięki temu dotrzesz do potencjalnych klientów zainteresowanych dokładnie Twoim produktem lub usługą w ramach relatywnie niskich nakładów finansowych w porównaniu do zysków, które jesteś w stanie osiągnąć z zapewnionego ruchu.

Sekret skuteczności naszych kampanii tkwi w idealnym określeniu Twojej grupy docelowej: jej parametrów, potrzeb, lokalizacji czy czasu, w którym są aktywni online oraz dotarciu do niej przy możliwie najniższych nakładach finansowych.

Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.

Mark Twain

Przygotowując się do poprowadzenia Twojej kampanii, wykluczymy również frazy kosztowne oraz te z niskim potencjałem konwersji. Przygotowujemy treść reklamy, która zainteresuje internautów i pociągnie za spust w procesie decyzyjnym podczas zakupu. 

mocne punkty kampanii reklamowej w Google

prowadzonej z naszą pomocą

Efekty kampanii są widoczne praktycznie od razu.

Kampanie są w pełni elastyczne – zarówno budżet, czas działania kampanii oraz jej parametry są pod naszą kontrolą.

Masz komplet klientów? Zastopujemy kampanię na określony przez Ciebie czas, by nie przepalać środków.

Kampanie dostosujemy do Twoich celów – sprzedaż, budowa świadomości marki, wejście na nowe rynki etc.

to jeszcze nie wszystko! 

Prowadzisz samodzielnie kampanię reklamową w Google? Na 99% jesteśmy w stanie dostarczyć Ci lepsze wyniki w ramach tej samej kwoty, pomimo pobrania prowizji.  

Linki sponsorowane Google jako główny punkt marketingu online (pozyskania ruchu na stronę www) to metoda, która wielu firmom pozwoliła wspiąć się na wyżyny w swojej branży. 


Jesteś zainteresowana/y? Porozmawiajmy! 

Zapraszam Cię do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiedzi udzielone na pytania pomogą nam przygotować się do rozmowy i przedstawić Ci odrazu konkrety.

Do usłyszenia!

    captcha

    Masz pomysł na projekt?

    Napisz do mnie. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i przygotuję ofertę współpracy.