kim jestem i co robię?

Mam na imię Kasia, zajmuję się tworzeniem skutecznych stron internetowych dla firm oraz opieką nad nimi / jestem webdesignerem & specjalistą ds. e-marketingu.

Jestem tutaj po to, by pomóc Ci dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów, przekazać im Twoje wartości, podkreślić walory Twojej działalności oraz przekuć odwiedzających Twoją stronę WWW w stałych i powracających klientów. Moim polem działania jest wizerunek Twojej marki w sieci – pokażę Twoją firmę w sposób, który wyróżni Cię na tle konkurencji.

Prywatnie jestem, jak nazywają mnie przyjaciele, „cardio freakiem” – uwielbiam jazdę rowerem, bieganie i podróże. Choć moją pasją są strony internetowe i szeroko pojęta branża IT, to długie jesienne wieczory najchętniej spędzam z książką, aparatem lub na spotkaniach z przyjaciółmi.

moje motto

Postaw się na miejscu swojego klienta.

Orison Swett Marden
10

lat w branży

1000

wykonanych projektów

15000

maili wymienionych z klientami

250

zadowolonych klientów

poznaj proces


Zależy mi, byś decyzję o współpracy ze mną podjął w pełni świadomie

01.

poznajmy się

Poznam Twoje potrzeby. Pierwszym krokiem podczas podjęcia współpracy jest poznanie Twoich potrzeb i biznesu. Opowiesz mi w kilku słowach o swoim biznesie, wizji rozwoju, potrzebach i „idealnym kliencie”.

02.

plan

Na podstawie krótkiego briefu zobaczę, co możemy razem zrobić, przygotuję plan działania oraz pełną wycenę, tak byś od początku znał/a pełen koszt realizacji Twojego zlecenia. Bez niedomówień i ukrytych kosztów.

03.

umowa

Praca pracą, ale „papierologia” musi się zgadzać. 😉 Zadbam o to, by nasza współpraca przebiegała płynnie i w pełni zgodnie z aktualnymi przepisami.

04.

kreacja

Na bazie ustaleń przygotuję projekt Twojej nowej strony, przedstawię Ci argumenty przemawiające za zastosowanymi rozwiązaniami, a jeśli będzie taka potrzeba – mamy do dyspozycji 3 tury poprawek, by projekt w pełni odpowiadał Twoim potrzebom i wizji.

05.

online

Twój projekt nabierze kształtu – firmowa strona WWW zostanie zakodowana i zainstalowana na serwerze, a Ty dostaniesz komplet informacji wraz z tutorialem video obsługi witryny oraz dostępem do zamkniętej bazy wiedzy, przeznaczonej dla moich klientów.

06.

opieka

Dla każdej przygotowanej przeze mnie strony WWW oferuję 6 mc gwarancji oraz bezpłatnej opieki webmasterskiej (link do szczegółów). Nie ma dla mnie większej satysfakcji niż rozwijająca się strona klienta.

Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań.

Edward Deming

co zrobimy razem?


Masz pomysł na projekt?

Napisz do mnie. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i przygotuję ofertę współpracy.