Cóż, oceniając swoją pracę nie jestem obiektywna.
Ale najlepszym dowodem dla moich kompetencji są opinie moich klientów.

W ciągu ponad 10-ciu lat wspierałam swoją pracą zarówno nowo powstałe biznesy, jak i rozpoznawalne i cenione marki. Pracowałam zarówno dla klientów indywidualnych, blogerów, małych i średnich firm, korporacji jaki i sektora usług publicznych. Obsługuję również pro bono fundacje i stowarzyszenia.

Brakuje tu Ciebie! Stwórzmy razem coś niesamowitego

Zadowolony klient jest najlepszą strategią biznesową ze wszystkich.

Michael LeBoeuf

kostrzewaserwis.pl

Pani Kasiu, o pani i o tym, że tworzy pani strony internetowe dowiedziałem się od znajomych. Szukałem kogoś, kto wykona mi ciekawą stronę.  Zawsze do takich polecanych fachowców, podchodzę z dużą rezerwą. Zajrzałem jednak na pani stronę i przyznaję byłem pozytywnie zaskoczony. Dlatego zleciłem pani wykonanie strony dla mnie.
 
To co wykonała pani dla mnie i za jaką cenę ,zaskoczyło mnie jeszcze bardziej. Dziękuję pani za bardzo ładną i ciekawą stronę, jestem bardzo zadowolony. Pozwoli pani że będę polecał pani usługi, zawsze gdy tylko ktoś oglądając moją stronę, zapyta o autora.

Czesław Brzeziński

właściciel

marzenamiszczuk.pl

Dziękuję za realizację strony internetowej zgodnie z moimi oczekiwaniami i potrzebami. Atutem współpracy była dla mnie możliwość konsultowania swoich założeń, uwag, sugestii na różnych etapach tworzeniem strony www w miłej i życzliwej atmosferze, a także otrzymanie zwrotnie wielu ciekawych pomysłów, komentarzy i rozwiązań do omawianych kwestii. Ważna była dla mnie także otwartość i gotowość ze strony Pani Katarzyny do wprowadzania zmian, korekt podczas tworzenia projektu strony. Pomocne były dla mnie także nagrywane filmiki, które ułatwiły mi samodzielne wprowadzanie treści na stronie. Aktualnie ważną kwestią jest dla mnie opieka nad stroną pełniona przez Panią Katarzynę, co zapewnia prawidłowe funkcjonowanie mojej strony.

Marzena Miszczuk

właścicielka

zrodlopsychoterapia.pl

Serdecznie polecam firmę Veden, a w szczególności Panią Katarzynę Borysionek. Bardzo doceniam jej indywidualne podejście oraz otwartość na poznanie nie tylko potrzeb klienta, ale również jego charakteru, przez co udaje jej się stworzyć stronę internetową idealnie odzwierciedlającą tożsamość firmy. Wchodząc na swoją stronę czuję się tak, jak chciałabym, żeby pacjenci poczuli się w moim gabinecie. Wydaje mi się, że potrzeba prawdziwego talentu oraz pasji do swojej pracy, żeby stworzyć taki efekt, dlatego zachęcam Państwa do powierzenia Pani Katarzynie swoich projektów.

Katarzyna Laurent

właścicielka

ipp.waw.pl

Bardzo dziękujemy Pani Katarzynie Borysionek z firmy Veden za stworzenie bardzo przejrzystej i estetycznej strony internetowej. Firma Veden cechuje się dbałością o szczegóły i profesjonalnym podejściem do klienta, dlatego też bardzo polecamy jej usługi. 

Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii w Warszawie

kreatorzywnetrz.com

Do współpracy z firmą VEDEN przekonała mnie merytorycznie i bardzo rzeczowo przygotowana oferta oraz szczegółowe odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania. Żadnych wymijających frazesów i pustych obietnic. Kolejne etapy naszej współpracy utrzymane były w tej samej konwencji. Przez cały okres współpracy, jak również po jej zakończeniu, mogłem liczyć na profesjonalne porady oraz pomoc
w wypromowaniu mojej firmy. Z całą pewnością otrzymałem więcej niż tylko samą stronę internetową.

Grzegorz Szkop

właściciel

zrbzbigniewwocial.pl

Stworzona przez firmę Veden.pl strona internetowa spełniła nasze oczekiwania zarówno pod względem wizualnym jak i ogólnego układu strony. Osoba, kontaktując się z nami była miła, uprzejma i życzliwa dlatego uważam, że jest to dobry i godny polecenia partner w kwestii promocji firmy.

Zbigniew Wocial

właściciel

stowarzyszenieteatralne.pl

Pasja i zaangażowanie ludzi tworzących VEDEN.PL idą w parze z najwyższym profesjonalizmem i najlepszą jakością wykonywanych usług. Wiedza, doświadczenie oraz serce włożone w projekty sprawiają, że strony internetowe stworzone przez firmę VEDEN.PL są niepowtarzalne i w przyjazny sposób przyciągają użytkowników sieci, dlatego twórcom firmy należą się słowa głębokiego uznania.

Karol Świtajski

Stowarzyszenie Teatralne Ingenium

gracz.net.pl

Zamówiłem stronę parę lat temu. Byłem bardzo mile zaskoczony. Profesjonalne podejście, wiele pomysłów, ciekawych rozwiązań, o których nawet nie myślałem, aby wprowadzać. Tymczasem, okazały się strzałem w dziesiątkę. Szablon strony od razu przypadł mi do gustu. W dalszym ciągu mam wsparcie techniczne, także nie muszę się niczym martwić.

Paveł

youtuber

eltejot.pl

Twój profesjonalizm przejawia się na każdym kroku i myślę (co zresztą obserwuje u siebie), że przynosisz szczęście albo po prostu Twój profesjonalizm przekłada się na ilość moich klientów. Dlatego życzę Ci szczęścia i mnóstwa klientów.

Tomek Jankowski

właściciel

Masz pomysł na projekt?

Napisz do mnie. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i przygotuję ofertę współpracy.