Sklep internetowy MOA HOME STORIES

Sklep internetowy MOA HOME STORIES

Responsywny sklep internetowy Shoper

przygotowana dla Kasia z MOA HOME STORIES miasto Łódź rok 2022 zakres opieka techniczna nad migracją na platformę Shoper, wdrożenie poprawek w szablonie graficznym, konsultacje i stałe wsparcie wdrożeniowe link moahomestories.pl

Moa Home Stories to najprawdopodobniej najpiękniejsze świece instagrama! Dopracowane i dopieczone w każdym calu! Począwszy od przesyłki, którą otwiera się jak prezent od najlepszej przyjaciółki, poprzez każdy detal identyfikacji wizualnej marki, aż po sam zapach, który otula Cię już od pierwszych chwil szczelnie wypełniając wnętrze na długie godziny!

Zdecydowanie to jeden z tych projektów, które zapadają w pamięci na dłużej. Dlaczego?

Świece MOA Home Stories to koncept otulenia domu zmysłowym zapachem i podarowania mu eleganckiego, designerskiego dodatku w duchu poszanowania dla środowiska, zgodnego z ideą slow life i zero-waste, który zostanie z Tobą dłużej, niż czas palenia wosku.

Z Kasią miałam przyjemność pracować nad migracją sklepu internetowego na platformę Shoper, dopieszczeniem detali witryny, by wtapiała się w wizerunek marki, oraz ogarnięciem gąszczu detali technicznych samej platformy.

Sklep internetowy MOA HOME STORIES 

Zapraszam wiec do zapoznania się z projektem sklepu internetowego, oraz przyjrzenia się bliżej marce, którą stworzyła Kasia. 

Jesteś zainteresowana/y?
Porozmawiajmy! 

Jeśli rozumiesz prawdziwą wartość dobrze przemyślanego i opracowanego projektu strony www dla Twojej firmy zapraszam Cię do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiedzi udzielone na pytania pomogą nam przygotować się do rozmowy i przedstawić Ci odrazu konkrety.

Do usłyszenia!

    captcha