Strona www CMS KreatorzyWnetrz.com

Strona www CMS KreatorzyWnetrz.com

Responsywna strona www dla firmy zajmującej się kompleksowymi usługami remontowymi

przygotowana dla Kreatorzy Wnętrz miasto Warszawa rok 2013 zakres stworzenie strony www dla firmy, przekodowanie strony do technologii RWD, opieka nad witryną link kreatorzywnetrz.com

Strona www prezentująca ofertę firmy Kreatorzy Wnętrz Warszawa – projekty, aranżacje, wykończenia i remonty mieszkań, domów oraz biur.

Do głównych założeń projektu należało stworzenie nowej wersji witryny w oparciu o wytyczne klienta: przede wszystkim prosty i przejrzysty projekt, z elegancką kolorystyką spójną z identyfikacją wizualną firmy, stwarzający wrażenie prestiżowej firmy z silną pozycja na rynku.

W kolejnych latach przebudowaliśmy kod strony by był zgodny z technologią RWD grafikę pozostawiając nietkniętą. 

A co o współpracy myśli Pan Grzegorz? 

Do współpracy z firmą VEDEN przekonała mnie merytorycznie i bardzo rzeczowo przygotowana oferta oraz szczegółowe odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania. Żadnych wymijających frazesów i pustych obietnic. Kolejne etapy naszej współpracy utrzymane były w tej samej konwencji. Przez cały okres współpracy, jak również po jej zakończeniu, mogłem liczyć na profesjonalne porady oraz pomoc w wypromowaniu mojej firmy. Z całą pewnością otrzymałem więcej niż tylko samą stronę internetową.
Grzegorz Szkop

Jesteś zainteresowana/y?
Porozmawiajmy! 

Jeśli rozumiesz prawdziwą wartość dobrze przemyślanego i opracowanego projektu strony www dla Twojej firmy zapraszam Cię do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiedzi udzielone na pytania pomogą nam przygotować się do rozmowy i przedstawić Ci odrazu konkrety.

Do usłyszenia!

    captcha