Strona www dla Artemis Hunting Club

Strona www dla Artemis Hunting Club

Stworzenie responsywnej strony www dla biura polowań

przygotowana dla Hunting Club Artemis miasto Warszawa rok 2020 zakres strona www RWD, strona wielojęzyczna, projekt logo, obsługa strony www, prowadzenie social media link hunting-poland.eu

Na prośbę biura polowań z Warszawy zajęliśmy się redesignem strony www. Naszym celem było unowocześnienie witryny, dopasowanie jej funkcjonalności, zakresu informacji oraz wyglądu do zmieniającej się na przestrzeni czasu oferty firmy.

Pracując nad warstwą wizualną nie zapomnieliśmy również o zabezpieczeniu strony przed włamaniami, optymalizacji pod słowa kluczowe oraz naprawie błędów i braków technicznych oraz tych z zakresu UX.

W trakcie pracy nad witryną stawiliśmy czoła wielu przeciwnościom natury zarówno technicznej jak i ludzkiej. Efekt końcowy był zdecydowanie warty tych wysiłków. Powstała niesamowicie klimatyczna strona, idealnie oddająca ducha i klimat polowań a także serce z jakim właścicielka podchodzi do swojej pracy.

Po zakończeniu podstawowych prac nad stroną nie zwalniamy tempa i dbamy o optymalny i organiczny rozwój wizerunku biura polowań w sieci, zarówno na Facebooku czy Instagramie, jak i YouTube.

Jesteś zainteresowana/y?
Porozmawiajmy! 

Jeśli rozumiesz prawdziwą wartość dobrze przemyślanego i opracowanego projektu strony www dla Twojej firmy zapraszam Cię do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiedzi udzielone na pytania pomogą nam przygotować się do rozmowy i przedstawić Ci odrazu konkrety.

Do usłyszenia!

    captcha