Strona www dla AutoSerwis Koperscy & Mastalerz

Strona www dla AutoSerwis Koperscy & Mastalerz

Strona www dla autoserwisu

przygotowana dla Auto Serwis HYDRO CENTRUM Koperscy & Mastalerz miasto Mińsk Mazowiecki rok 2015 zakres strona www RWD, logo, obsługa strony www, projekty DTP link autoserwisminsk.pl

Dla firmy Auto Serwis HYDRO CENTRUM Koperscy & Mastalerz w Mińsku Mazowieckim przygotowaliśmy:

  • logo dla nowego autoserwisu,
  • responsywną stronę www
  • pakiet identyfikacji wizualnej firmy – papier firmowy, pakiet wizytówek, ulotki oraz serię banerów wielkoformatowych, 
  • kartę stałego klienta, 
  • notes, 
  • kartę serwisową, 

Założenia projektu: czytelna i responsywna strona www spójna z nowo wybudowanym budynkiem serwisu, logotyp z symbolem auta, nowoczesna stylistyka.

Firma Auto Serwis HYDRO CENTRUM Koperscy & Mastalerz w Mińsku Mazowieckim to przede wszystkim szybka obsługa klientów na wysokim poziomie, w przystępnych cenach. W ofercie serwisu mi.n: auto naprawa, cardetailing,  stacja kontroli pojazdów, wulkanizacja oraz myjnia ręczna.

Zapraszamy do zapoznania się z wycinkiem z opinii Pani Kasi: 

W krótkim czasie powstała satysfakcjonująca nas strona internetowa, swoim designem i kolorystyką świetnie dopasowana do naszego obiektu i branży, w której działamy. 
Działania firmy Veden z pewnością przyczyniły się do ukształtowania pozytywnego wizerunku i odniesienia sukcesu rynkowego przez naszą firmę. 
Katarzyna Koperska 

 

Jesteś zainteresowana/y?
Porozmawiajmy! 

Jeśli rozumiesz prawdziwą wartość dobrze przemyślanego i opracowanego projektu strony www dla Twojej firmy zapraszam Cię do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiedzi udzielone na pytania pomogą nam przygotować się do rozmowy i przedstawić Ci odrazu konkrety.

Do usłyszenia!

    captcha