Strona www dla NTG

Strona www dla NTG

Stworzenie responsywnej strony www dla firmy

przygotowana dla NTG Czesław Brzeziński miasto Sieraków zakres strona www, copywriting, obsługa strony internetowej rok 2022 link kostrzewaserwis.pl

Na prośbę właściciela firmy została przygotowana responsywna strona www dla lokalnego biznesu.

Firma NTG zajmuje się instalatorstwem, sprzedażą oraz serwisem kotłów firmy Kostrzewa w województwie lubuskim oraz poznańskim.  Właściciel firmy dał nam wolną rękę w kwestii szaty graficznej dla swojej witryny przesyłając jedynie logo firmy oraz adres witryny producenta sprzętów na których pracuje. 

Efekty możecie zobaczyć online pod adresem kostrzewaserwis.pl, a poniżej przedstawiamy opinię właściciela firmy o współpracy. 

Opinia na temat stworzenia strony www

Pani Kasiu, o pani i o tym, że tworzy pani strony internetowe dowiedziałem się od znajomych. Szukałem kogoś, kto wykona mi ciekawą stronę. Zawsze do takich polecanych fachowców, podchodzę z dużą rezerwą. Zajrzałem jednak na pani stronę i przyznaję byłem pozytywnie zaskoczony. Dlatego zleciłem pani wykonanie strony dla mnie.
To co wykonała pani dla mnie i za jaką cenę ,zaskoczyło mnie jeszcze bardziej. Dziękuję pani za bardzo ładną i ciekawą stronę, jestem bardzo zadowolony. Pozwoli pani że będę polecał pani usługi, zawsze gdy tylko ktoś oglądając moją stronę, zapyta o autora.

Jesteś zainteresowana/y?
Porozmawiajmy! 

Jeśli rozumiesz prawdziwą wartość dobrze przemyślanego i opracowanego projektu strony www dla Twojej firmy zapraszam Cię do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiedzi udzielone na pytania pomogą nam przygotować się do rozmowy i przedstawić Ci odrazu konkrety.

Do usłyszenia!

    captcha