Strona www dla psychoterapeuty

Strona www dla psychoterapeuty

Responsywna strona www dla Gabinetu Źródło w Zgierzu

przygotowana dla Gabinet Psychologii i Psychoterapii Źródło miasto Zgierz rok 2017 zakres responsywna strona www, opieka techniczna nad stroną www link zrodlopsychoterapia.pl

Na zlecenie Katarzyny Laurent przygotowałam responsywną stronę www promującą Gabinet Psychologii i Psychoterapii Źródło mieszczący się w Zgierzu.

Celem w szacie graficznej witryny było nawiązanie do nazwy samego gabinetu, oraz przekazanie atmosfery jaka w nim panuje. Postawiłam więc na spokojne i stonowane barwy kreując wizerunek profesjonalnego gabinetu, w którym pacjent będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie. Cały czas pracuję z Panią Katarzyną dbając o prawidłowe działanie i rozwój witryny.

Co o współpracy myśli Pani Kasia? Zapraszam do zapoznania się z opinią!

Serdecznie polecam firmę Veden, a w szczególności Panią Katarzynę Borysionek. Bardzo doceniam jej indywidualne podejście oraz otwartość na poznanie nie tylko potrzeb klienta, ale również jego charakteru, przez co udaje jej się stworzyć stronę internetową idealnie odzwierciedlającą tożsamość firmy. Wchodząc na swoją stronę czuję się tak, jak chciałabym, żeby pacjenci poczuli się w moim gabinecie. Wydaje mi się, że potrzeba prawdziwego talentu oraz pasji do swojej pracy, żeby stworzyć taki efekt, dlatego zachęcam Państwa do powierzenia Pani Katarzynie swoich projektów.

Strona www dla gabinetu psychologii i psychoterapii
Strona www dla gabinetu psychologii i psychoterapii

Jesteś zainteresowana/y?
Porozmawiajmy! 

Jeśli rozumiesz prawdziwą wartość dobrze przemyślanego i opracowanego projektu strony www dla Twojej firmy zapraszam Cię do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiedzi udzielone na pytania pomogą nam przygotować się do rozmowy i przedstawić Ci odrazu konkrety.

Do usłyszenia!

    captcha