Strona www dla Red-Max

Strona www dla Red-Max

Responsywna strona www dla firmy

przygotowana dla RED-MAX Stefan Reddig miasto Olsztyn rok 2022 zakres strona www RWD, logo, obsługa strony www, projekt i druk kalendarza trójdzielnego link redmax.olsztyn.pl

Na zlecenie firmy RED-MAX Stefan Reddig zajęliśmy się kompleksowym redesignem strony www, redesignem logo oraz wykreowaniem spójnej identyfikacji wizualnej firmy.

W trakcie realizacji powierzonego zlecenia klient otrzymał pełne wsparcie – począwszy od „odkopania” starej wersji witryny, która zniknęła z sieci kilka lat temu, poprzez wykupienie domeny, serwera czy podłączenie certyfikatu SSL, poprzez utworzenie firmowej skrzynki email aż po wdrożenie finalnego projektu oraz obsługę powdrożeniową witryny. 

W ramach stworzenia strony www dla firmy przygotowaliśmy kompleksowo stronę www – projekt graficzny, kodowanie, przygotowanie i optymalizacja treści witryny oraz budowa poszczególnych podstron. Przygotowana strona www odznacza się przede wszystkim czytelną i przejrzystą grafiką, wpisującą się w trendy obecne w branży, oraz natychmiastowym dostępem do podstawowych informacji – dane kontaktowe, zakres oferty czy posiadany park maszynowy do dyspozycji klienta firmy, co przekłada się na zwiększenie konwersji podczas odwiedzin na stronie www. 

Realizację dopełniał projekt trójdzielnego kalendarza na rok 2022, począwszy od projektu graficznego aż po druk.

Firma RED-MAX jest liderem na lokalnym rynku w zakresie usług transportowych oraz robót ziemnych w rejonie Olsztyna i okolic.

 

Strona www RED-MAX – projekt 

Uwielbiamy gdy klienci dają nam „wolną rękę” w kwestii przygotowania szaty graficznej witryny czy identyfikacji wizualnej firmy w oparciu o kompleksowy i drobiazgowo przeprowadzony brief dla zlecenia. Tak też było i w tym przypadku! Zapraszamy do zapoznania się z projektem oraz odwiedzin na stronie www RED-MAX! 

Jesteś zainteresowana/y?
Porozmawiajmy! 

Jeśli rozumiesz prawdziwą wartość dobrze przemyślanego i opracowanego projektu strony www dla Twojej firmy zapraszam Cię do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiedzi udzielone na pytania pomogą nam przygotować się do rozmowy i przedstawić Ci odrazu konkrety.

Do usłyszenia!

    captcha