Strona www dominikawrzesinska.pl

Strona www dominikawrzesinska.pl

Stworzenie responsywnej strony www dla lekarza podstawowej opieki zdrowotnej

przygotowana dla Lek.med. Dominika Wrzesińska miasto Iława rok 2021 zakres strona www RWD, integracja z systemem rejestracji wizyt online, logo, obsługa strony www, copywriting link dominikawrzesinska.pl

Na zlecenie lek.med. Dominiki Wrzesińskiej przygotowaliśmy responsywną stronę www dla prywatnej praktyki lekarskiej, połączoną z systemem rejestracji wizyt online oraz logo dla gabinetu.

Założeniem dla projektu było przygotowanie czytelnej strony www typu one-page, która pozwoli pacjentom na szybką i bezproblemową rejestrację wizyt online, w zgodzie z najnowszymi trendami w tworzeniu stron www, która będzie aktualna przez kolejne lata bez większych prac. Przygotowana witryna jest responsywna i płynnie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia, na którym jest przeglądana. Jej zaletą jest czytelność, funkcjonalność oraz skupienie na potrzebach odwiedzającego.

Przy przygotowaniu witryny otrzymaliśmy całkowicie „wolną rękę” w kwestii zarówno wyglądu jak i zawartości witryny. Efektem jest stworzona strona www, zapraszamy do zapoznania się z efektem!

Projekt strony www dla lek.med D.Wrzesińska 

Jesteś zainteresowana/y?
Porozmawiajmy! 

Jeśli rozumiesz prawdziwą wartość dobrze przemyślanego i opracowanego projektu strony www dla Twojej firmy zapraszam Cię do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiedzi udzielone na pytania pomogą nam przygotować się do rozmowy i przedstawić Ci odrazu konkrety.

Do usłyszenia!

    captcha