Strona www Marzena Miszczuk

Strona www Marzena Miszczuk

Strona www dla psychologa i psychoterapeuty

przygotowana dla Marzena Miszczuk miasto Wrocław rok 2021 zakres redesign strony www, opieka nad stroną www, odświeżenie logo link marzenamiszczuk.pl

Marzena Miszczuk – psycholog, psychoterapeuta, od 2008 roku właściciel firmy Gabinet Psychologiczny Marzena Miszczuk. Świadczy pomoc psychologiczną oraz prowadzi psychoterapię dla osób dorosłych i młodzieży, par/małżeństw i rodzin stacjonarnie we Wrocławiu oraz online za pośrednictwem komunikatora Skype. 

Na zlecenie Pani Marzeny odświeżyliśmy stronę www dla stacjonarnego gabinetu psychologicznego we Wrocławiu. Poprzednia wersja witryny nie spełniała już swoich założeń – brakowało na niej istotnych informacji, a konkurencja znacznie wyprzedziła ją również pod względem graficznym. Witryna dodatkowo była już dostępna do wglądu jedynie w archiwum sieci. 

Rozpoczynając prace nad nową wersją witryny zaczęliśmy więc od podstaw – przygotowaliśmy odświeżoną wersję logo w formacie wektorowym, Pani Marzena napisała nowe treści, a my w tym czasie zajęliśmy się badaniem rynku i konkurencji, sprawdzeniem trendów w branży oraz przygotowaniem projektu graficznego. 

Główne założenia dla projektu to czytelna strona internetowa, utrzymana w spokojnej tonacji, nowoczesna, łatwa w obsłudze oraz spójna z identyfikacją wizualną gabinetu, przekazująca wszelkie potrzebne odwiedzającemu treści. Dodatkowo zadbaliśmy o integrację witryny z usługami Google a także zabezpieczenie jej przed włamaniami. 

Aktualnie wspólnie z właścicielką pracujemy nad bieżącym funkcjonowaniem i rozwojem witryny oraz wizerunku firmy w sieci. 

Opinia na temat stworzenia strony www

A co na temat samej realizacji myśli Pani Marzena? Zapraszam do lektury! 

Dziękuję Pani Katarzynie Borysionek za realizację strony internetowej mojego gabinetu psychologicznego marzenamiszczuk.pl zgodnie z moimi oczekiwaniami i potrzebami. Atutem współpracy z Panią Katarzyną była dla mnie możliwość konsultowania swoich założeń, uwag, sugestii na różnych etapach tworzeniem strony www w miłej i życzliwej atmosferze, a także otrzymanie zwrotnie wielu ciekawych pomysłów, komentarzy i rozwiązań do omawianych kwestii. Ważna była dla mnie także otwartość i gotowość ze strony Pani Katarzyny do wprowadzania zmian, korekt podczas tworzenia projektu strony, czy na etapie dopracowywania strony przed jej opublikowaniem. Pomocne były dla mnie także nagrywane przez Panią Katarzynę filmiki, które ułatwiły mi samodzielne wprowadzanie treści na stronie po zakończeniu prac nad stroną. Aktualnie ważną kwestią jest dla mnie opieka nad stroną pełniona przez Panią Katarzynę, co zapewnia prawidłowe funkcjonowanie mojej strony. Ponadto propozycja zaprojektowania w nawiązaniu do strony www wizytówek, czy papieru firmowego była dla mnie także dodatkowym atutem.

Strona www dla psychologa i psychoterapeuty

Jesteś zainteresowana/y?
Porozmawiajmy! 

Jeśli rozumiesz prawdziwą wartość dobrze przemyślanego i opracowanego projektu strony www dla Twojej firmy zapraszam Cię do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiedzi udzielone na pytania pomogą nam przygotować się do rozmowy i przedstawić Ci odrazu konkrety.

Do usłyszenia!

    captcha