Strona www „Kompozycja Radości”

Strona www „Kompozycja Radości”

Responsywna strona www dla przedszkola

przygotowane dla Przedszkole Niepubliczne "Kompozycja Radości" Warszawa miasto Warszawa, Mińsk Mazowiecki rok 2021 zakres Redesign strony www, Logo link kompozycjaradosci.edu.pl

Przedszkole „Kompozycja Radości” z Warszawy zgłosiło się z prośbą o odświeżenie swojej dotychczasowej strony internetowej – znacząco odstawała ona od dzisiejszych standardów zarówno pod względem projektowania stron www jak i funkcjonalności czy optymalizacji.

Głównym celem realizacji było przygotowanie nowej wersji strony www, która oddawałaby atmosferę placówki oraz domowe ciepło, którym się odznacza. 

Przygotowana strona jest elastycznym narzędziem, które dzięki swojej wszechstronności spełnia rolę zarówno informacyjną jak i sprzedażową. 

Efektem wykonanych prac jest nowa wizytówka firmowa – kompozycjaradosci.edu.pl

Jesteś zainteresowana/y?
Porozmawiajmy! 

Jeśli rozumiesz prawdziwą wartość dobrze przemyślanego i opracowanego projektu strony www dla Twojej firmy zapraszam Cię do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiedzi udzielone na pytania pomogą nam przygotować się do rozmowy i przedstawić Ci odrazu konkrety.

Do usłyszenia!

    captcha