Referencje PGMB Budopol SA

Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z firmą VEDEN. Firmie tej zleciliśmy wykonanie naszej strony internetowej www.pgmb-budopol.pl. a zlecenie zostało wykonane terminowo, solidnie, w pełni zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i zamówieniem.

Szczególnie cenimy sobie terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu oraz to że, zawsze możemy liczyć na natychmiastową pomoc oraz doradztwo.

W związku z powyższym pozostajemy w stałych kontaktach i z przyjemnością rekomendujemy wymienioną firmę jako bardzo solidnego partnera i nie pozostaje nam nic innego jak polecić usługi firmy VEDEN wszystkim firmą, instytucjom i osobom, szukającym solidnego partnera w zakresie tworzenia i promocji stron internetowych.

Mgr. Inż. Bogdan Siankowski, Prezes Zarządu

Referencje budopol

Referencje ZRB Zbigniew Wocial

Zakład Remontowo Budowlany Zbigniew Wocial informuje, że firmie Veden.pl zostało zlecone stworzenie strony internetowej o tematyce prowadzonej działalności. Z tego zadania firma Veden.pl wywiązała się wzorowo.Od początku zlecenia nasza współpraca układała się pomyślnie i bez żadnych nieporozumień. Profesjonalizm jak i zaangażowanie wkładane w wykonywaną pracę dały się wyczuwać w każdym kroku. Współpracując z firmą Veden.pl nie ma mowy o ponaglaniu, przypominaniu lub kontroli powierzonej pracy. Niejednokrotnie było wręcz odwrotnie, gdy przedstawiciel firmy dzwonił i dopytywał o dodatkowe informacje.

Stworzona przez firmę Veden.pl strona internetowa spełniła nasze oczekiwania zarówno pod względem wizualnym jak i ogólnego układu strony.

Osoba, kontaktując się z nami była miła, uprzejma i życzliwa dlatego uważam, że jest to dobry i godny polecenia partner w kwestii promocji firmy.

Zbigniew Wocial

Referencje tworzenie stron www

Referencje Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM

Firma VEDEN.PL współpracuje ze Stowarzyszeniem Teatralnym INGENIUM w zakresie tworzenia stron internetowych do projektów muzycznych realizowanych przez stowarzyszenie. Jest to jeden z głównych sponsorów stowarzyszenia, który w znaczący sposób przyczynia się do jego rozwoju i propagowania w sieci działalności na rzecz kształcenia młodych talentów. Dzięki stronie internetowej www.trudnepytania.eu zaprojektowanej przez VEDEN.PL stowarzyszenie mogło ze swoim nowym musicalem skierowanym do dzieci i młodzieży trafić do większej liczby odbiorców, co znacznie ułatwiło jego dalszą działalność mającą na celu propagowania pozytywnych wartości wśród najmłodszych.

Pasja i zaangażowanie ludzi tworzących VEDEN.PL idą w parze z najwyższym profesjonalizmem i najlepszą jakością wykonywanych usług. Wiedza, doświadczenie oraz serce włożone w projekty sprawiają, że strony internetowe stworzone przez firmę VEDEN.PL są niepowtarzalne i w przyjazny sposób przyciągają użytkowników sieci, dlatego twórcom firmy należą się słowa głębokiego uznania.

Współpraca z takim partnerem jak firma VEDEN.PL jest dla stowarzyszenia bardzo ważnym i pozytywnym doświadczeniem, ponieważ dzięki bezinteresownej pomocy tak zdolnych młodych ludzi tworzących tą firmę oraz ich pozytywnej energii, nasza organizacja ma szansę dalszego istnienia i rozwijania się w zakresie nieodpłatnej edukacji artystycznej dzieci i młodzieży.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca z VEDEN.PL będzie trwała jak najdłużej, gdyż jest to firma godna poparcia, która dzięki postawie tworzących ją ludzi pozwala uwierzyć w drugiego człowieka.

Z poważaniem,
Karol Świtajski
Stowarzyszenie Teatralne Ingenium

Referencje Stowarzyszenie Teatralne Ingenium

Referencje Eltejot.pl

Prowadzę firmę specjalizującą się w szerokim wachlarzu usług elektrycznych. Postanowiłem się zareklamować nie tylko w tradycyjny sposób, ale również w sieci. Priorytetem był dla mnie szybki czas realizacji oraz stworzenie nowoczesnej i przejrzystej strony internetowej, która będzie przyciągała klientów do mojego biznesu. Realizację tego zlecenia powierzyłem firmie Veden z Mińska Mazowieckiego, która w 100% spełniła moje oczekiwania.

W cenie jednej usługi dostałem profesjonalny projekt strony www, w pełni sprawną stronę internetową, hosting, aktualizację witryny, adres email oraz pełne wsparcie od firmy. Dodatkowo witryna została zoptymalizowana pod wyszukiwarki, co przekłada się na wyższą pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Pracownicy firmy stworzyli dla mnie również projekt wizytówki oraz służyli radą podczas współpracy z inną firmą zajmującą się drukiem baneru.

Po zakończeniu pracy nad stroną nasza współpraca nie zakończyła się. W każdej sprawie związanej z promocją w sieci firma Veden służy mi pomocą do dziś dzień.

Polecam współpracę z firmą Veden, gdyż oferują wysokiej jakości usługi w atrakcyjnej cenie. Są to bardzo życzliwi i otwarci ludzie co niweluje wszelkie bariery.

Tomasz Jankowski
Eltejot

Z korespondencji: Witam, przesyłam skan referencji wraz z ogromnymi podziękowaniami. Wasz profesjonalizm przejawia się na każdym kroku i myślę (co zresztą obserwuje u siebie), że przynosicie szczęście albo po prostu wasz profesjonalizm przekłada się na ilość moich klientów. Dlatego wam też życzę szczęścia i mnóstwa klientów.
Pozdrawiam, Tomek Jankowski

Referencje Eltejot

Referencje Wentyluje.pl

Prowadzę działalność gospodarczą zajmującą się instalatorstwem (między innymi: rekuperacja, odkurzacze centralne, systemy solarne). Strona internetowa oraz reklama w sieci kierująca potencjalnych klientów na witrynę, jest jednym z moich podstawowych źródeł pozyskiwania klientów, dlatego też nowoczesna i funkcjonalna witryna jest dla mnie podstawą.

Wykonanie nowej wersji witryny oraz logo powierzyłem firmie Veden, która w 100% wywiązała się z zadania. Nasza współpraca trwa do dziś dnia, zarówno w zakresie obsługi i aktualizacji witryny, jej rozbudowy jak i doradztwa. W cenie stworzenia strony www otrzymałem kompleksową usługę, począwszy od badania branży, profesjonalnego projektu witryny, aż po utrzymanie strony na serwerze i aktualizację.

Chciałbym polecić firmę Veden jako godnego partnera w biznesie, dla każdego, kto potrzebuje kompleksowej obsługi w zakresie stworzenia strony internetowej.

Łukasz Szulim
Ł-INVEST

Referencje Wentyluje

Referencje Aurafoto.pl

PODZIĘKOWANIA DLA FIRMY VEDEN
Firma „ERSO” w podziękowaniu za dobrze wykonaną pracę, wystawia firmie „VEDEN” referencje. Przez nieodpartą pokusę pochwalenia się nimi, poniżej zamieszczamy nasza opinię.

Składamy serdeczne podziękowania dla firmy „VEDEN” za kreatywność, zaangażowanie i profesjonalizm w realizacji projektu stworzenia naszej strony internetowej www.aurafoto.pl

Potwierdzamy, że praca została wykonana w sposób profesjonalny, terminowy i z należytą starannością. Mając na uwadze kompetencje, przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne we wszystkich etapach naszej współpracy polecamy firmę VEDEN jako godnego zaufania oraz odpowiedzialnego Partnera.

Jako dostawca usług firma zasługuje na najwyższe uznanie w zakresie tworzenia stron internetowych.

Usługa została wykonana bardzo profesjonalnie i terminowo z brakiem reklamacji z naszej strony.

Z całą odpowiedzialnością stwierdzamy, że firma VEDEN jest rzetelnym profesjonalistą i solidnie wywiązuje się ze swoich zadań.

Ernest Sokolov, Teresa Jedlecka-Sokolov – ERSO

Referencje z tworzenia stron www

Referencje „Piwnica Konesera”

Współpracę z firmą Veden, której powierzyłem stworzenie strony internetowej mojej firmy uważam za bardzo udaną i owocną kreatywnie. Świeże spojrzenie na daną branże pozwoliło mi na szybkie podejmowanie decyzji, ponieważ każdy pomysł wychodzący ze strony firmy Veden spełniał w 100 procentach moje oczekiwania. Najlepszym dowodem jest moja strona internetowa www alkohole-minsk.pl.

Po stworzeniu mojej strony internetowej współpraca między nami nie zakończyła się, w każdej sprawie związanej z naszym przedsięwzięciem do tej pory firma Veden służy mi pomocą.

Prócz tego eksperci z firmy, którzy zajmowali się moim zleceniem są niesamowicie sympatyczni i mili, co w tej branży uważam za wielką zaletę. Więcej takich osób na rynku pracy ułatwia nam przedsiębiorcom kontakt z klientami. Zaangażowanie włożone w realizację zleconego zadania jest w tych czasach zaskakująco duże.

Łukasz Ambroszczyk

Referencje

Referencje Auto-Max

Niniejszym pismem chcielibyśmy wyrazić zadowolenie z współpracy z firmą Veden w zakresie stworzenia strony internetowej auto-maxservis.pl.

Dotychczasowa współpraca zaowocowała stworzeniem funkcjonalnej witryny www, dopasowanej do naszych potrzeb oraz potrzeb naszych klientów. Firmę cechuje terminowość, profesjonalizm oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania.

Z uwagi na wysoką jakość oferowanych usług, solidność oraz zaangażowanie, możemy stwierdzić iż firma Veden jest firmą godną polecenia w zakresie tworzenia oraz obsługi stron internetowych.

Hanna Bąk
Auto-Max

Referencje

Referencje Lannd.uk.net

Z firma Veden mieliśmy do czynienia w roku 2011 i 2012. Szukaliśmy odpowiedniej oraz zaufanej firmy, która spełni nasze wymagania i oczekiwania odnośnie budowy strony internetowej. Od samego początku firma Veden wykazała się niesamowitym profesjonalizmem. Jako, że jesteśmy firmą nie operującą na terenie Polski, ważnym elementem naszej współpracy był szybki kontakt. Firma Veden za każdym razem służyła nam szybka pomocą oraz dobrą radą.

Bardzo miło wspominamy wspólną współprace i uważamy, że rzetelność oraz dbałość o klienta jest u pracowników firmy Veden na najwyższym poziomie.

Z dużą satysfakcją możemy polecić usługi firmy Veden zainteresowanym.

Z powazaniem,
Łukasz Węglarz
Dyrektor Zarzadzajacy

Referencje

Referencje Aneta Sladowska

Jestem bardzo zadowolona współpracą z firmą Veden. Firma Veden spełniła wszystkie moje oczekiwania podczas tworzenia strony www.wierzewsiebie.com

Veden pomogło mi szybko i konstruktywnie podjąć decyzje w tworzeniu strony. Byłam tak zadowolona z efektów, że poprosiłam Veden o pomoc w stworzeniu bloga www.blog.wierzewsiebie.com i tym razem moje oczekiwania spełniły się w 100%.

Korzystam z usług firmy Veden do tej pory. Troska o klienta, sympatia jaką zostałam obdarzona oraz profesjonalizm wykonanej usługi przekonały mnie, że warto z usług firmy Veden korzystać.

Z poważaniem
Aneta Sladowska
Wierzewsiebie.com

Referencje

Referencje – Magdalena Nawrot

Niniejszym pismem chciałabym wyrazić zadowolenie ze współpracy z Katarzyną Borysionek w zakresie stworzenia strony www.motylarnia.net

Dotychczasowa współpraca zaowocowała stworzeniem funkcjonalnej witryny www, dopasowanej do moich potrzeb oraz potrzeb potencjalnych odbiorców. Panią Kasię cechuje terminowość, profesjonalizm oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania.

Po stworzeniu mojej strony internetowej współpraca między nami nie zakończyła się, w każdej sprawie związanej z kolejnym przedsięwzięciem Pani Kasia służy mi pomocą.

Z uwagi na wysoką jakość oferowanych usług, solidność oraz zaangażowanie, mogę stwierdzić iż Pani Kasia jest osobą godną polecenia w zakresie tworzenia oraz obsługi stron internetowych.

Magdalena Nawrot
Motylarnia.net

Referencje

Referencje Plastformet

Niniejszym potwierdzam, że firma Veden wykonała dla mojej firmy Plastformet stronę internetową www.plastformet.pl.

Jako osoba nie mająca zbyt wiele wspólnego z branżą informatyczną oczekiwałem po współpracy przede wszystkim porady oraz rzeczowych informacji. Firma Veden spełniła moje oczekiwania nie tylko w zakresie stworzenia strony internetowej, ale również doradzając mi i rozwiązując moje problemy.

Firma Veden, to otwarci, uprzejmi i sympatyczni ludzie. Ich ciepłe i życzliwe podejście do klienta przełamuje bariery, a szeroki zakres wiedzy pozwala szybko podjąć decyzję.

Z przyjemnością polecam firmę Veden wszystkim, którzy potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie tworzenia stron internetowych, rady oraz rzetelnego i terminowego podejścia do powierzonego zadania.

Henryk Ziomek
Plastformet

Referencje

Referencje Daniel Kowalski

Potwierdzam, że firma Veden zaprojektowała i wykonała dla mnie dwie strony internetowe:
– naszflavon.pl – strona prezentująca produkty i firmę Flavon Group oraz klubowicza.
– mlmstart.pl – strona typu squeeze page + kompletny tunel marketingowy. Do strony otrzymałem również pełen tutorial PDF obsługi oraz aktualizacji strony.

Jestem bardzo zadowolony zarówno z efektu końcowego jak i samej współpracy. Wykonane strony są dopasowane do moich potrzeb oraz do branży. Świeże i kreatywne spojrzenie osób zajmujących się moim zleceniem pozwoliło mi na szybką realizację moich planów.

Daniel Kowalski

Referencje