Rynek eCommerce jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się branż, a Polska stała się pod tym względem jednym z najbardziej dynamicznych rynków w Europie, w 2021 roku zwiększając liczbę sklepów online o ponad 21%. 

Chcesz dołączyć do tego grona, ale nie wiesz, od czego zacząć i które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze?
Nie martw się, jestem tu, by Ci pomóc.

Według statystyk zakupy online robi już 80% naszych rodaków, a 25% z nich robi je kilka razy w tygodniu, wydając na nie około 300 zł tygodniowo. Nie dziwi więc nikogo fakt, że firmy przenoszą swoje działania do sieci, w szczególności koncentrując się na sprzedaży swoich produktów poprzez urządzenia mobilne, które zawsze mamy pod ręką.

Sklepy internetowe, które tworzę, dostosowuję do potrzeb Twoich, Twoich klientów oraz branży, w której funkcjonujesz, dbając o stworzenie spójnego wizerunku Twojej działalności oraz jasnej i przejrzystej komunikacji z potencjalnymi klientami. Podczas realizacji Twojego projektu skupiam się również na zwiększeniu wyników sprzedaży przy maksymalnym ograniczeniu kosztów. 

Możesz mieć wszystko, czego w życiu potrzebujesz, jeśli tylko pomożesz innym uzyskać to, czego oni sami potrzebują.

Zig Ziglar

W zależności od Twoich potrzeb sklep połączę z newsletterem, social mediami czy dogodnymi formami kontaktu z klientem (messenger, whats app etc.), by maksymalnie ułatwić proces podjęcia decyzji o zakupie Twoim odwiedzającym. Jeśli będziesz tego potrzebować – przeszkolę Cię z obsługi Twojego nowego sklepu, a przez kolejne 3 miesiące będę do Twojej dyspozycji w ramach darmowej opieki.

Zadbam również o możliwości pozyskania wartościowego i stargetowanego ruchu dla Twojego sklepu internetowego, Tobie pozostawiając to, co sprawia w biznesie największą radość – rozwijaniu własnego biznesu i obsługiwaniu klientów.

co otrzymujesz?

Twój sukces jest dla mnie priorytetem, dlatego zadbałam o to,
aby prowadzenie sklepu internetowego było tak proste, jak to tylko możliwe. 

piękną grafikę

Twój sklep otrzyma piękną szatę graficzną, która wyróżni go na tle konkurencji i na długo pozostanie w pamięci Twoich odbiorców.

intuicyjny panel zarządzania

Zabam o to, by obsługa sklepu była maksymalnie prosta, szybka i intuicyjna, integrując niezbędne funkcjonalności i ograniczając te, których nie potrzebujesz.

szkolenie z obsługi 

Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z obsługą sklepu? Już nie musisz! Po oddaniu sklepu otrzymasz szkolenie online z obsługi!

opieka

Z doświadczenia wiem, że najwięcej pytań pojawia się po uruchomieniu sklepu, dlatego przez 3 miesiące jestem do Twojej dyspozycji!

Jesteś zainteresowana/y? 
Porozmawiajmy! 

Zapraszam Cię do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiedzi udzielone na pytania pomogą nam przygotować się do rozmowy i przedstawić Ci odrazu konkrety.

Jestem zawsze u Twego boku, gdy tylko będziesz miał/a jakiekolwiek pytania dotyczące działania sklepu czy marketingu online.

Do usłyszenia!

    captcha

    Masz pomysł na projekt?

    Napisz do mnie. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i przygotuję ofertę współpracy.