98% procent ludzi korzysta z social mediów, spędzając w nich przynajmniej 2h dziennie.
Bądź bliżej swoich klientów i podaj im rozwiązanie ich problemów na tacy!

Nie wszyscy jesteśmy tego świadomi, ale prowadzenie firmowych social mediów w dzisiejszych czasach jest idealnym dopełnieniem komunikacji z klientem, dającym opcję szybkiej interakcji z odbiorcami. Portale społecznościowe na dobre zmieniły oblicze marketingu, dając nam narzędzie komunikacji z klientami, jakiego nigdy wcześniej nie mieliśmy do dyspozycji. Niewykorzystanie tego potencjału zakrawa na „szaleństwo”.

Począwszy od publikacji postów, stories, promowania wydarzeń z życia firmy czy korzystania z reklam i postów sponsorowanych, poprzez kontakt w wiadomościach bezpośrednich czy komentarzach – budujemy ścisłą relację z odbiorcą, pozwalając mu na poznanie nie tylko oferowanych usług i produktów, ale również samej firmy, jej wartości oraz dając możliwość zajrzenia za kulisy prowadzonej działalności.

Sekret uzyskiwania wyników z sieci społecznościowych polega na zachowaniu się jak członek, a nie sprzedawca.

Mari Smith

Dawaj wartość, dawaj wartość, dawaj wartość, a dopiero później sprzedawaj.

Gary Vaynerchuk

dlaczego warto? 

  • Zyskujesz nieograniczony dostęp do potencjalnych odbiorców – w zależności od przyjętej strategii możesz koncentrować się na odbiorcach lokalnych, krajowych lub zyskać zasięg ogólnoświatowy. 
  • Masz bezpośredni kontakt z klientem – dając możliwość komunikacji bezpośredniej poprzez wiadomości czy komentarze poprzez social media niesamowicie skracasz dystans między sobą a klientem. 
  • Budowa wizerunku i skrócenie dystansu w komunikacji pozwala w błyskawicznym tempie zbudować świadomość marki u potencjalnych odbiorców.

jak działam?

analiza

Analizuję Twoją firmę, konkurencję oraz branżę, dobierając na tej bazie rodzaj i zakres współpracy.

kreacja

Tworzę content plan wraz z mapą hastagów dla Twojego biznesu, który drobiazgowo z Tobą omawiam.

design

W oparciu na identyfikacji wizualnej Twojej firmy tworzę spójny szablon graficzny dla postów w social mediach.

publikacja

Tworzę kalendarz publikacji, by Twoje social media były zawsze prowadzone systematycznie.

Nawiązując ze mną współpracę w ramach obsługi profili w social mediach, możesz mieć pewność, że przekazujesz prowadzenie komunikacji z Twoimi odbiorcami specjalistom z indywidualnym podejściem do każdego biznesu i branży.

Robimy biznes z ludźmi, których znamy, lubimy i którym ufamy.

Bob Brug

Chcesz dać sie poznać z najlepszej strony? Porozmawiajmy! 

Zapraszam Cię do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiedzi udzielone na pytania pomogą mi przygotować się do rozmowy i przedstawić Ci odrazu konkrety.

Do usłyszenia!

    captcha

    Masz pomysł na projekt?

    Napisz do mnie. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i przygotuję ofertę współpracy.