Czy potrzebujesz unikalnej, pięknej i łatwej w edycji strony internetowej, która spełnia swoje zadanie?
Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w kreowaniu identyfikacji wizualnej firm oraz tworzeniu stron WWW wiem, jak zapewnić Ci właśnie to, czego potrzebujesz.

Budowa wizerunku firmy i świadomości marki, pozyskiwanie nowych klientów dla Twojego biznesu, pozyskiwanie kontrahentów… to wszystko zaczyna się od dobrej strony firmowej.

Tworzę strony firmowe z myślą o potrzebach Twoich oraz Twoich klientów, dodając do tego odrobinę trendów, całą masę dobrych praktyk tworzenia stron WWW oraz 10 lat doświadczenia w tym biznesie.

Google zignoruje Cię wtedy, kiedy Ty zignorujesz ludzi szukających Ciebie w sieci. Potrzebujesz strony WWW.

Niel Tan

Wychodzę z założenia, że nie ma nikogo, kto zna lepiej potrzeby swoich klientów, niż właściciel firmy – dlatego też na początku współpracy wypytam Cię dość dokładnie o Twoją ofertę, rynek, konkurencję oraz wizję. Skonfrontuję to z dogłębnym researchem branży, trendów w Twojej branży oraz własnym doświadczeniem. Razem odpowiemy na potrzeby odwiedzających, by przekuć leady w sprzedaż.

co otrzymasz?


Tworzę indywidualne, kreatywne i efektywne rozwiązania, aby uplasować Ciebie i Twój biznes na czele ciągle zmieniającego się krajobrazu internetowego biznesu.

strona RWD

Twoja strona automatycznie dostosuje się do rozdzielczości każdego urządzenia, na którym zostanie otwarta – możesz być pewien, że zawsze będzie prezentować się przejrzyście i tak samo dobrze!

dopieszczona grafika 

W zależności od Twojej branży, trendów oraz potrzeb Twoich klientów stworzę dla Ciebie projekt idealnie oddający klimat Twojego biznesu, tak by zachwycił potencjalnych klientów.

CMS 

Pracujemy na jednym z najpopularniejszych systemów CMS, jakim jest WordPress, który obsługuje strony takich gigantów jak Sony, The New York Times czy Biały Dom! Zmiany na stronie wprowadzisz z poziomu swojego telefonu!

elastyczna struktura

Poprawnie przygotowana architektura strony WWW pozwala na jej stały rozwój oraz dostosowanie do zmieniających się potrzeb Twojego biznesu, na każdym z etapów rozwoju!

Jesteś zainteresowana/y?
Porozmawiajmy! 

Jeśli rozumiesz prawdziwą wartość dobrze przemyślanego i opracowanego projektu strony www dla Twojej firmy zapraszam Cię do przesłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego obok. Odpowiedzi udzielone na pytania pomogą nam przygotować się do rozmowy i przedstawić Ci odrazu konkrety.

Do usłyszenia!

    captcha

    Masz pomysł na projekt?

    Napisz do mnie. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i przygotuję ofertę współpracy.