Hello my friend! 😉 Długo się zbierałam na napisania tego wpisu, a jeszcze dłużej do przygotowania nowej wersji własnej witryny oraz wizerunku firmy. Cóż, mam dobre wieści! Po ponad 7-dmiu latach funkcjonowania na poprzedniej wersji strony www mam przyjemność przedstawić Państwu nową witrynę!

Cóż, prawdą było w tym przypadku powiedzenie…

Szewc bez butów chodzi.

Aktualnie mogę powtórzyć za Olą z PSC „Szewc ma chodzić w najbardziej odpicowanych butach w mieście.”

Co nowego w stworzonej stronie firmowej?

  • Zaktualizowana oferta – poza tworzeniem stron www dla firm już od dawna w ofercie firmy mogliście znaleźć również sklepy internetowe, blogi, copywriting, SEO czy kampanie google ads. Mocno również rozwinęliśmy obsługę firmowych social mediów.
  • Zaktualizowana sekcja realizacji – nie mogło zabraknąć najświeższych i wybranych projektów nad którymi miałam przyjemność pracować. Zapraszam do zapoznania się z wybranymi realizacjami. By ułatwić Ci zapoznanie się z tym co Cię interesuje same realizacje zostały podzielone na kategorie – strony www, sklepy, projekty do druku, social media etc, oraz uzupełnione w krótki opis oraz najważniejsze informacje.
  • Chcesz wiedzieć co myśli moi klienci? Zapraszam do przeczytania opinii ze współprac!
  • Jeśli chcesz bliżej poznać osobę, która będzie odpowiedzialna za kontakt z Tobą podczas współpracy – zapraszam do sekcji O firmie, gdzie poza garścią przydatnych informacji znajdziesz też parę słów o mnie oraz moje „dlaczego”.

A od strony technicznej…

  • Przede wszystkim zadbałam o nowy wizerunek firmy – odświeżone logo, nowa paleta barw oraz stylistyka grafik, która przełoży się na wszystkie nasze social media w sieci. Dopasowałam funkcjonalność, wygląd oraz zakres informacji na witrynie do zmodyfikowanej na przestrzeni czasu strategii marketingowej oraz rozwoju samej firmy.
  • Strona www przygotowana w wersji responsywnej – choć strony w technologii RWD piszę dla własnych klientów już od lat, to moja własna musiała „swoje odczekać”. Aktualna strona www jest w pełni dostosowana do wszystkich urządzeń mobilnych 🙂
  • Nowy kod źródłowy – przygotowując nową stronę nie mogliśmy zapomnieć o dostosowaniu jej do najnowszych standardów jeśli chodzi o kod źródłowy! Dzięki temu sama strona będzie szybsza i dłużej „aktualna” również od zaplecza!

W kolejnym wpisie pokażę wam ewolucję projektów własnej firmowej strony www! 😀

Stay tunned!

Data: 30.01.2022 Kategoria: Aktualności, standardy w sieci, twoja strona www

Masz pomysł na projekt?

Napisz do mnie. Z chęcią odpowiem na wszystkie Twoje pytania i przygotuję ofertę współpracy.